Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Anthem - pierwszy patch przyśpieszy loadingi i naprawi błędy
Pojutrze odbędzie się oficjalna premiera Anthem, czyli sieciowej gry akcji studia BioWare. Jak to w przypadku tego typu produkcji bywa, wraz z debiutem rynkowym ukaże się pierwszy patch. Autorzy właśnie ujawnili, czego możemy się po nim spodziewać.

Pierwsza aktualizacja zwiększy prędkość wczytywania danych. To dobra nowina, gdyż długie i częste loadingi są jednym z najpoważniejszych problemów Anthem. Naprawiony ma zostać również błąd, przez który ładowanie misji czasem się zapętla, co czyni dalszą zabawę niemożliwą. Autorzy obiecują również, że rozwiążą problemy powodujące zawieszanie się gry lub utratę połączenia z serwerami oraz te skutkujące brakiem właściwego zapisywania postępów w wyzwaniach.

Dzięki aktualizacji gra zacznie wyświetlać konkretne modyfikatory liczbowe uzbrojenia i sprzętu. Naprawione zostaną też problemy z kamerą pojawiające się w scenkach przerywnikowych. Ponadto, gdy po utracie połączenia z serwerem ponownie zalogujemy się do gry, zostaniemy dołączeni do tej samej drużyny, co poprzednio. Anthem otrzyma także ulepszony balans rozgrywki oraz poprawki masy małych błędów, utrudniających ukończenie wielu misji.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2019-02-20 11:37:29
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow