Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Amnesia Collection do zgarnięcia za darmo na Steam
Jak informuje nas notatka na stronie serwisu Steam, od teraz mamy możliwość zdobycia za darmo Amnesia: Collection, czyli pakietu dwóch cieszących się dużym uznaniem horrorów: Amnesia: The Dark Descent oraz Amnesia: A Machine for Pigs. Wystarczy dodać wspomnianą kolekcję do swojej biblioteki. Co ważne, promocja jest ograniczona czasowo, notka nie precyzuje jednak, jak długo potrwa.

Stworzone przez studio Frictional Games Amnesia: The Dark Descent (2010) jest powszechnie uznawane za jeden z najważniejszych tytułów w gatunku survival horror. Produkcja korzysta z pierwszoosobowej kamery i stawia gracza w roli niejakiego Daniela, który z własnej woli pozbawił się pamięci, a teraz błąka się po skąpanym w mroku, osiemnastowiecznym zamczysku.

Przygotowaniem drugiej części cyklu – Amnesia: A Machine for Pigs, zajęli się wspierani przez Frictional Games deweloperzy ze znanego z Dear Esther oraz Korsakovia studia The Chinese Room. Fabuła gry toczy się w roku 1899, w spowitym w mgle i dymie, wiktoriańskim Londynie. Gracz wciela się w Oswalda Mandusa – przedsiębiorcę i właściciela fabryki przetwórstwa mięsnego, który po powrocie z wyprawy do Meksyku zapada na nieznaną chorobę i budzi się bez pamięci we własnym, jednak kompletnie pozbawionym ludzi domu.

Pakiet Amensia: Collection został wydany w listopadzie 2016 roku w wersjach na PC oraz PlayStation 4. Gra jest dostępna z angielskim dubbingiem i polskimi napisami.

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine
Klemens
2018-03-09 12:02:07
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow