Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Alpha Protocol zalicza jeszcze jedno opóźnienie?
Alpha Protocol, czyli szpiegowska gra akcji z elementami RPG, najprawdopodobniej została jeszcze raz opóźniona. Taki wniosek wynika z zapowiedzi opublikowanej przez serwis MTV, w której napisano, że produkcja pojawi się dopiero latem 2010 roku. W dodatkowym czasie twórcy oczywiście nie próżnują i dopracowują swoje ambitne dzieło.

Nie wiemy na pewno czy informację należy traktować jako opóźnienie, bo wcześniej firma Sega nie podawała dokładnej daty premiery produkcji. Mówiono jednak o tym, że gra zostanie wydana wiosną tego roku, co nie pokrywa się z tekstem nowej zapowiedzi. Wydawca jeszcze nie skomentował sprawy i, znając politykę informacyjną Segi, raczej nieprędko się to zmieni.

Skąd opóźnienia? Twórcy ze studia Obsidian tłumaczą wcześniejsze przeniesienie gry na wiosnę tym, że chciano zrealizować plany i przekazać odbiorcom dopracowany produkt. Ważne były też aspekty marketingowe i odpowiednie „wpasowanie” tytułu w realia rynkowe. W zasadzie to dobrze, że deweloper, znany niestety z tytułów nękanych błędami, ma możliwość doszlifowania gry.

Dzięki temu w Alpha Protocol znajdziemy kilka dodatków. Studio między innymi zmodyfikowało system oświetlenia i dodało opcję porównywania przedmiotów, co ułatwi podejmowanie decyzji przy kupowaniu nowego sprzętu. W samej grze wcielimy się w Michaela Thortona, który spróbuje uratować świat przed machinacjami rządowych agencji wywiadowczych.

Źródło:
Szymon "Hed" Liebert - GRY-OnLine
Klemens
2010-02-07 13:32:32
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow