Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Al Lowe ocenia najnowszą odsłonę Leisure Suit Larry
Al Lowe, pomysłodawca marki Leisure Suit Larry i twórca pierwszych sześciu odsłon cyklu, bardzo chętnie komentuje poziom kolejnych przygód wymyślonego przez siebie bohatera, Larry’ego Laffera, oraz jego siostrzeńca, Larry’ego Lovege’a. Tak było w przypadku Magna Cum Laude, taki też los spotkał Box Office Bust.

Lowe napisał na łamach swojego bloga, że jest niezwykle szczęśliwy, iż firmy odpowiedzialne za wprowadzenie Box Office Bust do sklepów – Team 17, Codemasters, VU Games – nie dostarczyły mu kopii pełnej wersji swojego dzieła, chroniąc go od konieczności uruchomienia tej, jak to sam określił, „kompletnej katastrofy”. Jednocześnie zaznacza, że nie ma absolutnie niczego wspólnego z ostatecznym kształtem gry.

Al przyznaje, że wygłosił swoje zdanie wyłącznie na podstawie recenzji, jakie przeczytał w Internecie. Zważywszy jednak na jego doświadczenie, a także fakt, że średnia nota gry w chwili obecnej kształtuje się na poziomie niższym niż 30%, możemy uznać, że jest to wystarczająca baza danych potrzebna do tak brutalnego określenia ostatniej produkcji Team 17. Gra faktycznie prezentuje katastrofalnie niski poziom i nie zdziwilibyśmy się, gdyby wraz z nią nastąpiło pogrzebanie całej marki.

Źródło:
Piotr "Jiker" Doroń - GRY-OnLine
Klemens
2009-04-14 19:59:22
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow