Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Ace Attorney: Apollo Justice - prawnicza przygodówka Capcomu doczeka się wersji mobilnej
Dotychczasowe konwersje serii Ace Attorney na urządzenia mobilne okazały się wyśmienitymi produkcjami i zyskały sporą popularność, więc liczyliśmy, że firma Capcom będzie kontynuowała przenoszenie tego cyklu na smartfony i tablety. Te nadzieje właśnie zostały spełnione i japoński wydawca zapowiedział mobilną edycję Ace Attorney: Apollo Justice.

Pod tym tytułem kryje się dosyć nietypowa odsłona serii. Porzuciła ona bowiem głównego bohatera poprzednich części, czyli Phoenixa Wrighta i zamiast tego pozwoliła na wcielenie się w młodego prawnika imieniem Apollo Justice. Produkcja okazała się nie być jedynie jednorazowym krokiem w bok i choć Wright powrócił w późniejszych grach, to Apollo również stał się stałym elementem całej marki, występując w wielu kolejnych tytułach jako postać drugoplanowa.

Gra pierwotnie ukazała się na konsolę przenośną Nintendo DS w 2007 roku, gdzie spotkała się z ciepłym przyjęciem. Na początku kampanii Justice jest kompletnym żółtodziobem, który ma nabrać doświadczenia pod czujnym okien Wrighta. Mechanika gry przypomina wcześniejsze odsłony. Tym samym każda sprawa podzielona jest na dwie fazy. Wpierw prowadzimy dochodzenie – gromadząc dowody, zeznania i poszlaki, a potem wszystko to wykorzystujemy podczas rozprawy w celu udowodnienia niewinności naszego klienta i znalezienia luk w zeznaniach świadków oskarżenia. Nowością w porównaniu z poprzednimi częściami jest system pozwalający wyłapywać nerwowe reakcje postaci oraz opcja eksplorowania niektórych miejsc zbrodni w 3D.

Na razie nie wiemy dokładnie, jakie zmiany planowane są w porównaniu z wersją na Nintendo DS. Garstka udostępnionych screenów pokazuje, że grafika zostanie zremasterowana do wysokiej rozdzielczości. Nie wiadomo natomiast, czy rozszerzeniu ulegnie zawartość.

Mobilne Ace Attorney: Apollo Justice zmierza na urządzenia z systemami iOS i Android. Premiera ma nastąpić zimą.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2016-10-14 14:39:23
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow