Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

A Science Fiction Saga - obiecująca niezależna przygodówka
David Ostman to mieszkający w Szwecji artysta specjalizujący się w grafice 3D. Postanowił jakiś czas temu rozpocząć prace nad własną przygodówką z klasycznym interfejsem point'n'click. Projekt otrzymał tymczasowy tytuł A Science Fiction Saga.

Głównym bohaterem gry będzie Anderson Kane. Pewnego dnia ma on nieszczęście stać się ofiarą tajemniczego zdarzenia, w wyniku którego przeniesiony zostaje wiele tysięcy lat w przyszłość. W trakcie przygody zwiedzimy kilka systemów planetarnych oraz statków kosmicznych. Odwiedzimy też pozaziemskie kolonie i bazy obcych cywilizacji.

A Science Fiction Saga będzie przygodówką w starym dobrym stylu. Większość czasu spędzimy na przeszukiwaniu lokacji, prowadzeniu rozmów i rozwiązywaniu zagadek. Autor obiecuje, że łamigłówki będą logiczne i dobrze wkomponowane w fabułę. Zabawę urozmaicą okazjonalne proste sekwencje zręcznościowe.

Co ciekawe, w przeciwieństwie do większości współczesnych przedstawicieli tego gatunku w grze będzie można zginąć na wiele różnych sposobów. Powinno to ucieszyć miłośników wczesnych produkcji firmy Sierra. Godna pochwały jest też zapowiedź regularnych zmian w stroju Andersona.

A Science Fiction Saga tworzone jest wyłącznie z myślą o pecetach. Niestety, David Ostman nie jest jeszcze gotowy podać nawet przybliżonej daty premiery. Zainteresowanych odsyłamy do założonego przez autora oficjalnego wątku na forum Adventure Games Studio.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2012-01-05 13:13:27
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow