Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

A Plague Tale: Innocence – znamy dokładną datę premiery
A Plague Tale: Innocence ukaże się 14 maja 2019 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Gra otrzyma polską lokalizację kinową (napisy).

Wyprodukowany przez francuski zespół Asobo Studio tytuł stanowi połączenie skradanki i przygodówki. Akcja dzieła toczy się w XIV-wiecznej Francji podczas pustoszącej wówczas Europę epidemii dżumy. W tym brutalnym środowisku główna bohaterka, młoda szlachcianka Amicia de Rune musi zadbać o siebie i swojego młodszego brata Hugo. Nie będzie jej łatwo, gdyż poza Czarną Śmiercią na ich życie czyhają również żołnierze Inkwizycji.

A Plague Tale: Innocence to duży sprawdzian dla studia Asobo. Chociaż firma istnieje od 2002 roku, do tej pory zajmowała się głównie familijnymi tytułami na licencjach, przenoszeniem gier na inne platformy oraz udzielaniem różnego rodzaju pomocy przy cudzych tytułach. Wyjątkiem od tej reguły był Fuel, ale po pierwsze – było to 10 lat temu, a po drugie – był to tytuł raczej średnio udany. Sukces A Plague Tale: Innocence mógłby sprawić, że studio wreszcie nabrałoby wiatru w żagle, a porażka... ujmijmy to tak, że trzeciej szansy mogą już nie dostać.

Źródło:
"Frozen" - GRY-OnLine
Klemens
2019-01-24 17:04:52
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow