Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Ścieżka dźwiękowa do Kameo: Elements of Power w sklepach muzycznych
Na porządku dziennym jest wydawanie przez koncerny muzyczne ścieżek dźwiękowych z filmów. Bardzo często płyty z ulubioną muzyką mogą też kupować fani komputerowej rozrywki. Taką możliwość dostaną także wszyscy zafascynowani muzyką zawartą w grze Kameo: Elements of Power.

Wydawnictwo Sumthing Music Works uzyskało licencję od Microsoft Game Studios i już niedługo na sklepowych półkach zagości płyta audio z muzyką nagraną specjalnie na potrzeby wspomnianej gry. Napisał ją kompozytor Steve Burke. Wykonana została przez Praską Orkiestrę Filharmoniczną przy udziale Chóru Królewskiego. Założyciel wytwórni Sumthing Music Works - Nile Rodgers – twierdzi, iż muzyka jaka została stworzona przez tak dobrany zespół jest niesamowita i magiczna.

Wszelkie szczegóły dotyczące sesji nagraniowych, a także próbki utworów, materiały filmowe i zdjęcia dostępne są na oficjalnej stronie soundtracku.

Płytę w Stanach Zjednoczonych będzie można nabyć już od 8 listopada – sugerowana cena detaliczna to 15,98 dolara (51 PLN).
Klemens
2005-10-10 21:00:45
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow